531 250 49 49 24 saat, 365 gün

Adana'nın en büyük palet şirketi olarak, büyük bir yeni ahşap palet stoğumuz var. Adana'daki üssümüzden, ülke çapında 48 saat içinde teslimat yapabiliyoruz ve çok çeşitli müşterilere ve birçok farklı büyüklükteki işletmeye hizmet verebiliyoruz. Büyük veya küçük palet siparişleri kabul edilir ve üstün hizmet ve müşteri deneyimi sunmaktan gurur duyuyoruz.

Ahşap palet tesisimizin stoklarında 80x120 ve Euro palet olmak üzere binlerce palet bulunmaktadır. Dağıtım ortaklarımızla birlikte çalışarak ülke genelinde 48 saat teslimat hizmeti sunuyoruz. Yeni paletlerimiz rekabetçi fiyatlara ve en yüksek kaliteye sahiptir, bu nedenle rakipsiz bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz..

Tüm Paletlerimiz İSPM 15 Isıl İşlem Fumigasyonu uygunlanmıştır.

Ölçü Dışı Paletler

Sürdürülebilir kaynaklardan ve müşterilerimizin özelliklerine göre üretilmiş paletler sunuyoruz. Bununla birlikte, geniş bir yelpazede farklı palet türleri de stoklarız. lütfen bakınÖlçü Dışı, Euro and 2 EL Palet Bunlarla ilgili ayrıntılar ve daha fazla bilgi için.

4 Yönlü Palet

Dört yönlü paletler, depo rafları için mükemmel şekilde uygundur ve paletin uzunluğu ve genişliği boyunca ve her bloğun üstünde ve altında uzanan panolar tarafından sağlanan ekstra takviye nedeniyle geleneksel olarak iki yönlü paletlerden daha güçlüdür. Bu, onları yalnızca daha güçlü kılmakla kalmaz, aynı zamanda daha dayanıklı hale getirerek birimlerin ömrünü uzatır.

Stok durumumuza göre Türkiye içinde 48 saatte size palet ulaştırabiliriz.

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin. En iyi müşteri hizmetinin diyalog kurmak olduğuna gerçekten inandığımız için, günde 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıfr PALETLER GENELDE 80 X 120 CM ve 100 x 120 CM olarak üretilir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özel üretimler yapmaktayız.